Skip to main content
Heeft u vragen, opmerkingen, ideeën of suggesties? Stuur ons een e-mail via info@ferwertonline.nl

Uitnodiging jaarvergadering DBFH op 22 maart a.s.

Gepubliceerd op: 21 maart 2019
Op 22 maart a.s. vind de jaarlijkse (openbare) jaarvergadering weer plaats. Ook dit jaar zijn er weer veel onderwerpen geweest waar onze vrijwilligers, werkgroepen en het bestuur van DBFH zich mee bezig hebben gehouden. Vaak met zichtbare zaken zoals bijvoorbeeld verschillende activiteiten, maar ook achter de schermen is hard ‘gewerkt’ d.m.v. overleggen, werkgroepen, bezoeken van bijeenkomsten etc.

Wij nodigen onze leden, maar ook niet leden zijn welkom, dan ook van harte uit op deze avond waarin we u graag op de hoogte willen houden waar wij, samen met onze vrijwilligers mee bezig zijn.
Het bestuur zal een uitleg doen, maar ook leden van de activiteitencommissie en van de verschillende werkgroepen willen u graag vertellen met welke onderwerpen en zaken ze bezig zijn om de leefbaarheid van onze dorpen te versterken en te verbeteren. Daarnaast is er nog een interessante presentatie over de toekomst van Harsta State in Hegebeintum

Van harte bij jullie aanbevolen en graag tot ziens op 22 maart a.s.
jaarvergadering2019